چند نکته‌ی ساده و مهم برای موفقیت

چند نکته‌ی ساده و مهم برای موفقیت

–  هنگامی که به مطالعه می‌پردازید، مطالب را دسته‌بندی کنید تا به مطالعه‌تان جهت داده باشید و برای هر دسته از مطالب چندین مثال مهم تمرین کنید.

– وظیفه‌ی نیم‌کره‌های مغز در این است که در نیم‌کره‌ی چپ محاسبات ریاضی، زبان گفتاری و زبان نوشتاری دسته‌بندی می‌شود و در نیم‌کره‌ی راست تصویرسازی، تجسم، تخیل و درک زبان ساده دسته‌بندی می‌شود؛ پس افرادی که می‌گویند درس‌های محاسباتی آن‌ها خوب نیست و حفظیاتشان خوب است تصور اشتباهی دارند؛ چون هر دو عامل در نیم‌کره‌ی چپ است.

– افرادی موفق هستند که در همه‌ی درس‌های‌شان به تعادل برسند و هیچ درسی را کنار نگذارند. ارتباط برقرار کردن بین دو نیم‌کره در بازیابی و تجسم و تصویرسازی مطالب کمک شایانی می‌کند برای این‌که بتوانید مطالب را دسته‌بندی کنید.

– هر کدام از شما می‌توانید یک اینشتین باشید به شرط آن‌که از دو نیم‌کره‌ی مغزتان استفاده کنید و ارتباط برقرار کنید propecia dosage. محققان مهم‌ترین تفاوت مغز اینشتین را ارتباط‌های خوب بین نیم‌کره‌های مغز او دانسته‌اند.

– یکی از دلایل موفقیت به انجام رساندن تصمیمات است که در هر بازه‌ از برنامه‌تان خواهید گرفت. به اتمام رساندن آن‌ها مهم‌ترین عامل پیشرفت خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *