ویژگی های نرم افزار برنامه ریزی درسی شاگرد زرنگ – نسخه ویندوز

http://www.acfe.com/uploadedImages/ACFE_Website/Content/images/membership-certification/graduate-member.jpg

۱– اولین نرم افزار برنامه ریزی هوشمند درسی در کشور

شاگرد زرنگ اولین نرم افزاری است که ویژه برنامه ریزی درسی بویژه کنکور در کشور طراحی و تولید شده است. برای طراحی این نرم افزار , ۷ دفتر برنامه ریزی کنکور که جزو محصولات محبوب و پرفروش بازار کتابهای کنکوری هستند , ساعت ها مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته اند تا نقاط ضعف آنها شناسایی شود و تلاش شده است در طراحی نرم افزار شاگرد زرنگ تمامی این نقص ها برطرف و علاوه بر آن امکاناتی هم اضافه شود. به همین خاطر مراحل تحلیل , طراحی و تولید این نرم افزار بطول انجامید و نرم افزاری که اکنون در اختیار شما قرار دارد حاصل بیش از دو سال تحلیل و بررسی انواع روش های برنامه ریزی رایج , ارزیابی دفاتر برنامه ریزی موجود در بازار , استفاده از نظرات مشاوران مجرب کنکور و همچنین گفتگو با قبول شدگان کنکور می باشد.

۲- قابل استفاده برای تمامی رشته های هنرستانی , دبیرستانی و دانشگاهی

همانطور که قبلا اشاره شد یکی از ایرادهای دفاتر برنامه ریزی این است که تمامی آنها برای دانش آموزان دبیرستانی بویژه دو رشته ریاضی و تجربی , طراحی و چاپ شده اند و سایر داوطلبان از رشته های دیگر برای کار با این دفاتر با مشکل مواجه می شوند اما در طراحی نرم افزار شاگرد زرنگ این مشکل بطور کامل رفع شده است و شما در هر رشته ای که تحصیل می کنید به راحتی می توانید از این نرم افزار استفاده کنید.

۳- قابل استفاده بصورت چند رشته ای و چند کنکوری بطور همزمان ( در شرایط خاص )

با توجه به ساختار طراحی نرم افزار شاگرد زرنگ , چند داوطلب کنکوری از رشته ها و مقاطع مختلف بطور همزمان می توانند تحت شرایط خاصی از این نرم افزار استفاده کنند که اگر نیاز به استفاده از نرم افزار در این حالت داشتید ابتدا با بخش پشتیبانی تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را برایتان توضیح دهند.

۴- قابل استفاده برای همه کنکورها در تمامی مقاطع

( کارشناسی پیوسته ,کاردانی ,کاردانی به کارشناسی,کارشناسی ارشد و دکترا )

در نرم افزار شاگردزرنگ یکی دیگر از ایرادهای دفاتر برنامه ریزی برطرف شده است و اصلا فرقی ندارد که شما برای کنکور در چه مقطعی درس می خوانید زیرا این نرم افزار بگونه ای طراحی شده است که شما برای شرکت در همه کنکورها در تمامی مقاطع بتوانید براحتی از آن استفاده کنید در حالی که تمام دفاتر برنامه ریزی ویژه دو کنکور کاردانی و کارشناسی پیوسته طراحی شده اند.

۵- متناسب با تمامی آزمون های دانشگاه های دولتی , آزاد , علمی کاربردی و پیام نور

نرم افزار شاگرد زرنگ بگونه ای طراحی شده است تا شما برای شرکت در تمامی کنکورهای دانشگاه های مختلف براحتی بتوانید از آن استفاده کنید.

۶- ثبت برنامه مطالعه شده با جزئیات کامل

در اکثر دفاتر برنامه ریزی شما فقط میتوانید تاریخ مطالعه ,نام درس و زمان مطالعه را برای کتابی که خوانده اید ثبت کنید اما امکان ثبت جزئیات بیشتر وجود ندارد در حالیکه نرم افزار شاگرد زرنگ بگونه ای طراحی شده است که شما می توانید برنامه ای که مطالعه کرده اید را با جزئیات کاملی ( تاریخ مطالعه , نام درس , نام فصل , زمان درس خواندن, زمان تست زدن ,تعداد تست زده شده ,درصد تست زده شده , نوع دوره مطالعه ) در نرم افزار ثبت کنید که دارای مزایای بسیاری خواهد بود که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد.

۷- برنامه ریزی مطالعه در آینده بطور دقیق و منظم تا روز کنکور

برای برنامه ریزی مطالعه در آینده هم دفاتر برنامه ریزی دارای محدودیت هایی هستند که باعث می شود شما نتوانید برنامه ریزی دقیق و منظمی انجام دهید مثلا در اکثر دفاتر برنامه ریزی شما فقط می توانید تاریخ مطالعه , نام درس و زمان پیشنهادی برای درس خواندن و تست زدن را برای مطالعه در آینده ثبت کنید اما در نرم افزار شاگرد زرنگ علاوه بر این موارد شما می توانید نام فصل ها یا مباحثی که از هر درس یا کتاب می خواهید مطالعه کنید را ثبت کنید که اینکار باعث می شود برنامه مطالعه شما منظم تر و دقیق تر باشد.

۸- امکان تعریف درس و فصل به تعداد نامحدود برای مطالعه

یکی از مشکلات دفاتر برنامه ریزی که به آن اشاره شد , محدودیت در تعریف تعداد درس ها و فصل ها آن هم بخاطر محدودیت اندازه کاغذ و تعداد صفحات این دفاتر است اما با توجه به استفاده نرم افزار از ظرفیت بسیار بالای کامپیوتر, تعداد درس ها و فصل هایی که شما مجاز به تعریف هستید حداکثر ۲۹۶/۹۶۷/۲۹۴/۴ مورد می باشد که در واقع می توان گفت شما می توانید به تعداد نامحدود درس یا فصل تعریف کنید و از این بابت هیچ محدودیتی وجود ندارد , همچنین انتخاب نام درس ها و فصل ها کاملا اختیاری است.

۹- قابل استفاده مجدد برای تحصیل در دوران دانشجویی و شرکت در کنکور مقاطع بالاتر

یکی از مزیت های نرم افزار شاگرد زرنگ نسبت به دفاتر برنامه ریزی این است که شما براحتی می توانید از این نرم افزار برای سالهای بعد و شرکت در کنکور مقاطع بالاتر هم استفاده کنید و با یکبار خرید نرم افزار برای چندین کنکور می توانید از آن استفاده کنید اما دفاتر برنامه ریزی بعد از یک بار استفاده دیگر کاربردی ندارند.

۱۰- گزارش گیری هوشمند و امکان تهیه ۵۷ گزارش عددی و نموداری مهم و کاربردی

همانطور که قبلا اشاره شد بزرگترین ضعف و مهمترین ایراد دفاتر برنامه ریزی موجود در بازار , عدم امکان گزارش گیری یا امکان تهیه تعداد کمی گزارش از اطلاعات ثبت شده می باشد که باعث مشکلات بسیاری می شود از جمله مشکل بودن تحلیل و ارزیابی وضعیت درسی و دشواری برنامه ریزی برای مطالعه در آینده بطوریکه گاهی این دفاتر فقط برای ثبت و یادداشت برنامه درسی مناسب می باشند و شما برای تحلیل اطلاعات ثبت شده در این دفاتر نیاز به کمک یک مشاوره کنکور دارید تا بتواند با بررسی اطلاعات ثبت شده , گزارشهایی را بدست بیاورد که آن هم مستلزم پرداخت هزینه های زیاد برای حق مشاوره خواهد بود اما خوشبختانه نرم افزار شاگرد زرنگ این مشکل بزرگ را هم برطرف کرده است و شما با داشتن نرم افزار شاگرد زرنگ دیگر نیازی به استفاده از مشاوره کنکور ندارید و این نرم افزار تمامی نیازی های شما را برآورده خواهد کرد بطوریکه شما می توانید ۵۷ گزارش کاملا کاربردی و مفید آن هم به دو صورت عددی و نموداری با قابلیت چاپ به کمک نرم افزار و بطور هوشمند تهیه کنید .

قابل ذکر است که تمامی این گزارش ها بدقت انتخاب شداند و از نظرات مشاوران با تجربه در زمینه کنکور هم استفاده شده است که بطور کلی در ۸ دسته زیر طبقه بندی می شوند.

– گزارش های بیشترین و کمترین زمان درس خواندن , تست زدن و کل مطالعه و میانگین درصد تست و تعداد دوره مطالعه کامل برای چند درس مشخص یا فصل های یک درس تعیین شده که در کل شامل ۱۹ نوع گزارش مختلف می شود.

– گزارش های مقایسه زمان پیشنهادی ثبت شده برای درس خواندن و تست زدن هر درس که شامل ۳ نوع گزارش مختلف می شود.

– گزارش های تعداد تست های زده شده برای چند درس یا چند فصل از یک درس به تفکیک ماه های یک سال مشخص یا روزهای یک ماه مشخص از سال که در کل ۴ نوع گزارش مختلف می شود.

– گزارش های دروس مطالعه شده در ماه که نام درس ها یا کتاب های خوانده شده در روزهای یک ماه مشخص را نشان می دهد.

– گزارش های تعداد دوره های مطالعه کامل برای فصل های هر درس که شامل ۲ نوع گزارش مختلف میشود.

– گزارش ساعات مطالعه در شبانه روز که فراوانی ساعات مطالعه در روز را طی یک ماه مشخص نشان می دهد.

– گزارش های میانگین زمان های مطالعه در ماه (درس , تست , کل ) برای تمامی درس ها به تفکیک ماه های یک سال مشخص که شامل ۳ نوع گزارش مختلف می شود.

– گزارش های مجموع زمان ها و میانگین درصد ها که ۱۱ حالت مختلف دارد و شامل ۲۵ نوع گزارش میشود.

که در مجموع ۵۷ گزارش می شوند و به جز چند مورد همگی به دو صورت عددی و نموداری با قابلیت چاپ نمایش داده می شوند.

محاسبه این تعداد گزارش آن هم در کمتر از چند ثانیه بصورت هوشمند وجه تمایز و نکته مثبت نرم افزار شاگرد زرنگ نسبت به تمامی دفاتر برنامه ریزی موجود در بازار می باشد.

۱۱- خطاگیری هوشمند برای جلوگیری از اشتباه در ثبت اطلاعات

نرم افزار شاگرد زرنگ بطور کاملا هوشمند از ورود اطلاعات اشتباه جلوگیری می کند و این باعث می شود شما به نتیجه گزارشها کاملا مطمئن بوده و بتوانید ارزیابی صحیح و مناسبی از وضعیت خود داشته باشید.

۱۲-ظاهری ساده با طراحی کاربرپسند و یادگیری سریع نحوه کار با نرم افزار

طراحی ظاهر نرم افزار از اصلی ترین مراحل تولید نرم افزار می باشد که در این زمینه بسیار تلاش شده است که ظاهر نرم افزار ساده باشد تا کاربر براحتی با آن ارتباط برقرار کند و کاربر پسند بودن نرم افزار هم یکی دیگر از جنبه های طراحی نرم افزار می باشد که سعی شده است طراحی فرم ها و قسمت های مختلف نرم افزار کاملا کاربردی باشد بطوریکه تمامی بخش های غیرکاربردی و گیج کننده از طرح های اولیه نرم افزار حذف شده اند و باعث شده تا شما در کمتر از نیم ساعت و به کمک فیلم های آموزشی نرم افزار نحوه کار با آن را یاد بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *