ده فایده لبخند زدن

ده فایده لبخند زدن

۱-لبخند جذابتان می کند:همه ما به سمت افرادی که لبخند می زنند،کشیده می شویم.لبخند یک کشش و جذبه فوری ایجاد می کند.

۲-لبخند حال و هوایتان را تغییر می دهد:دفعه بعدی که احساس  بی حوصلگی و ناراحتی کردید،لبخند بزنید.لبخند به بدن حقه می زند.۳-لبخند مسری است:لبخند زدن برایتان شادی می آورد. با لبخند زدن فضای محیط را شادتر می کنید و اطرافیان را مانند آهنربا به سمت خود می کشید.

۴-لبخند زدن استرس را از بین می برد:وقتی استرس دارید،لبخند بزنید.با این کار استرستان کمتر می شود و می توانید برای بهبود اوضاع وارد عمل شوید.

۵-لبخند زدن سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند:به این دلیل عملکرد ایمنی بدن تقویت می شود که شما احساس آرامش بیشتری دارید.با لبخند زدن از ابتلا به آنفولانزا و سرماخوردگی جلوگیری کنید.

۶-لبخند زدن فشار خونتان را پایین می آورد

۷-لبخند زدن مسکن های طبیعی بدن را آزاد می کند:لبخند باعث بهبود روحیه میشود و یک داروی مسکن طبیعی است.

۸-لبخند زدن چهره تان را جوانتر نشان می دهد:عضلاتی که برای لبخند زدن استفاده می شوند،پوست صورت را بالا می کشند،پس نیازی به کشیدن پوست صورتتان ندارید!

۹-لبخند زدن باعث می شود موفق به نظر برسید:به نظر می رسد افرادی که لبخند می زنند،اعتماد به نفس بالاتری دارند و در کارشان بیشتر پیشرفت می کنند.

۱۰-لبخند زدن کمک می کند مثبت اندیش باشید:همین الان لبخند بزنید و سعی کنید بدون از بین رفتن آن لبخند،به یک مسئله منفی فکر کنید.خیلی سخت است! وقتی لبخند می زنیم بدن ما به بقیه بدن پیام می فرستد که”زندگی خوب پیش می رود”.بنابراین با لبخند زدن از افسردگی،استرس و نگرانی دور بمانید.

پسهمیشه لبخند بزنید!…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *